+420 730 515 429 po-čt 7-15:30, pá 7-15:00

cs en
Kategorie

Vrácení a výměna zboží

TommiLand (https://www.tommiland.cz/)

Vážený zákazníku,

pokud Vám dodané zboží nevyhovuje, máte možnost ho v zákonné 14 denní lhůtě vrátit zpět.

V případě, že si přejete zboží VRÁTIT, zašlete jej prosím na adresu: Tommi CZ s.r.o., Za Nádražím 2569, 39701 Písek. Do balíčku nám stačí vložit fakturu od zboží a napsat nám na ni číslo účtu, ve prospěch kterého budete chtít peníze vrátit. Krabici se zaslaným zbožím prosím označte nápisem - ESHOP VRATKA.

VÝMĚNA ZBOŽÍ jako taková, již v našem e-shopu bohužel nebude možná. S novým účetním systémem jsme nuceni tuto možnost úplně zrušit. Ale nezoufejte, stále je tu způsob, jak se dostat k menší, či větší velikosti, anebo třeba k požadované barevné variantě. Postup je jednoduchý. V první fázi postupujte podle postupu výše (viz VRÁCENÍ zboží). V druhé fázi si pak v našem e-shopu objednejte nové a správné zboží, které se Vám pokusíme co nejdříve vyexpedovat.

Zboží nesmí být poškozené a nesmí jevit známky používání. V případě, že toto nebude splněno, může Vám být od hodnoty zboží odečtena částka potřebná pro pokrytí nákladů spojených s uvedením zboží do původního stavu. Více informací získáte v obchodních podmínkách a reklamačním řádu.

Pro fajn život mazlíčků

© 2021 Tommiland.cz, Všechna práva vyhrazena