+420 730 515 429 po-čt 7-15:30, pá 7-15:00

cs en
Kategorie

Rozjeďte s námi vaše podnikání

TommiLand (https://www.tommiland.cz/)

Otevíráte kamenný obchod, anebo spouštíte nový e-shop? Potřebujete spolehlivého dodavatele chovatelských potřeb, který Vám bude nápomocen, a na kterého se můžete vždy spolehnout? Pokud ano, tak jste tu správně. My, ve firmě Tommi, uděláme maximum pro to, abychom se stali vaším plnohodnotným obchodním partnerem a pomáhali jsme Vám tak rozvíjet vaše podnikání.

Existují 2 způsoby, jak začít:


1) Kontaktujte telefonicky některého z našich obchodních zástupců, kteří se za Vámi rádi zastaví a proberou podmínky možné spolupráce. Telefonní čísla na ně naleznete níže, znázorněné v mapě příslušných oblastí, které mají na starost.

 2) Proveďte registraci na našem e-shopu. Důsledně vyplňte IČO (budeme provádět kontrolu v ARESu) a případně i DIČ. Po dokončení registrace se Vám budou zobrazovat maloobchodní ceny. V tuto chvíli je potřeba nám napsat na e-mail eshop@tommiland.cz s tím, že jste se právě zaregistrovali pod IČEm XY, a že byste měli zájem o velkoobchodní spolupráci. Budeme po Vás chtít doložit co za podnikání rozjíždíte. Pokud e-shop, tak nějaké podklady k jeho spuštění a pokud kamennou prodejnu, tak kde a kdy ji budete otvírat. Pokud bude vše v pořádku, tak Vám následně nastavíme velkoobchodní ceník a Vy tak budete moci začít s objednáváním za výhodnější ceny.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Pro fajn život mazlíčků

© 2021 Tommiland.cz, Všechna práva vyhrazena