+420 730 515 429 po-čt 7-15:30, pá 7-15:00

cs en
Kategorie

Úvod

TommiLand (https://www.tommiland.cz/)

Děkujeme Vám za rozhodnutí nakoupit v e-shopu společnosti Tommi CZ – firmy českého výrobce, dovozce, distributora a provozovatele velkoobchodu potřeb pro chovatele a domácí mazlíčky.

Tommi CZ je předním hráčem na trhu chovatelských potřeb s více než 30-letou tradicí. Nabízí širokou škálu krmiv a pamlsků pro zvířata, špičkových podestýlek, potřeb pro chov, výchovu, mobilitu či hygienu domácích mazlíčků. Poskytujeme konzultace a poradenství, zajišťuje kvalitní servis na zakoupené zboží. Vztahy se zákazníky budujeme na základech dlouhodobosti, vzájemného respektu a důvěry.

Milujeme zvířata a sdílíme jejich nekomplikovaný pohled na svět. Každý člen našeho týmu je zároveň milovníkem zvířat a chovatelem. Rozumíme potřebám domácích mazlíčků i jejich majitelů, dokážeme doporučit osvědčená řešení nebo najít individuální řešení potřeby každého jednotlivého zákazníka. Sledujeme světové trendy a neustále přicházíme s novinkami, které zlepšují a usnadňují život chovatelům i jejich mazlíčkům.  

Vlajkovou lodí naší společnosti jsou podestýlky ASAN – špičkové ultra savé ekologické podestýlky s vynikajícími absorpčními vlastnostmi vyrobené podle vlastního patentu ekologicky šetrným způsobem. Tyto podestýlky pro hlodavce, zakrslé králíčky, krátkosrsté kočky, fretky, ježky, činčily a jiné domácí mazlíčky jsou mimořádně měkké a jemné, výborně pohlcují vlhkost a zápach, jsou hypoalergenní, bezpečné pro alergiky i astmatiky, neškodné při náhodném pozření, velmi lehké a navíc – dlouho vydrží, takže jsou šetrné nejen k přírodě a tlapkám vašich mazlíčků, ale také k vašim peněženkám. Tommi CZ nabízí i celou řadu vlastních značek jako například kosmetickou řadu TOMMI COSMETICS, oblečky DOGGIES FASHION LINE, akvaristickou řadu UNIONSTAR, teraristické zboží pod značkou REPTIZOO, rostlinnou řadu krmiv SONNENLAND, přírodní biocidní přípravky MARGUS a jiné. Tommi CZ je importérem s výhradním právem na dovoz exkluzivních značek světového jména i kvalit – například nápaditých a celosvětově populárních hraček GiGwi či super prémiových podestýlek CATSTEP nabízejících mimo jiné i biologicky rozložitelné hrudkující podestýlky CATSTEP TOFU vyrobené ze sójové vlákniny.

Jsme také držiteli oprávnění pro nakládání s veterinárně-léčebnými přípravky a provozovateli skladu VLP.

Nabízíme přes 4 tisíce stálých položek nabídky a stovky aktuálních novinek – vše se zárukou skvělé ceny odpovídající kvalitě.

Staňte se naším stálým zákazníkem a užijte si výhody našeho zákaznického programu, exkluzivní nabídky, zvýhodněnou přepravu či slevy. Staňte se členem rodiny Tommi CZ a Vaší jedinou starostí bude radost Vašich zákazníků nebo radost z Vašeho vlastního mazlíčka! O zbytek se postaráme my!

 

Pro fajn život mazlíčků

© 2021 Tommiland.cz, Všechna práva vyhrazena